ProJumping
UA

НАШІ ІНСТРУКТОРИ

Наші майстер-інструктора пройшли навчання за програмою Jumping, Skyjumping і Projumping, є учасниками міжнародних фітнес-конференцій. Вони готові поділитися набутим досвідом.

Первухіна Аліна - сертифікований інструктор з JUMPING

Первухіна Аліна – сертифікований інструктор з JUMPING Ліцензований інструктор з Jumping. Інструктор з пілатесу, степ-аеробіки, стретчінгу, силових напрямків. У фітнесі 2 роки.

Камінська Ірина - сертифікований інструктор з JUMPING

Універсальний інструктор групових програм: танцювальна аеробіка, силові класи, степ, фітбол, сайкл, слайд, стрип-пластика, Jumping, інтервальні тренування. Стаж роботи у фітнес-індустрії понад 16 років. Переможець конкурсу «Кращий інструктор Білорусі». Учасник міжнародних фітнес-конвенцій у Москві, Мінську (WorldClass, Планета фітнесу). Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Має індивідуальний підхід до кожного клієнта. На її тренуваннях ніхто не залишиться непоміченим!

Абрамова Наталія Сетгіївна - сертифікований інструктор з JUMPING, інструктор групових кардіо-програм, відчайдушна любителька бігу.

Сертифікований інструктор з Jumping, інструктор групових кардіо-програм, відчайдушна любителька бігу. М. Петропавловськ-Камчатський

Трифонова Світлана - сертифікований інструктор групових програм, у тому числі з PROJUMPING фітнес на батутах.

Сертифікований інструктор групових програм, в тому числі з ProJumping фітнес на батутах. Досвід роботи у фітнес індустрії 2 роки.

Кужанова Салтанат - сертифікований інструктор з JUMPING

Сертифікований інструктор з Jumping. Інструктор напрямків: Callanetics, Basicaerobics, Step-aerobics, Tabata. Сертифікований інструктор з B.E.S.T. fit. ITS (Школа фітнесу Варвари Медведєвої). У фітнесі 1 рік.

Шаркова Олена - сертифікований інструктор групових програм, у тому числі за програмою PROJUMPING фітнес на батуті.

Кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики. Досвід роботи 6 років. Сертифікований інструктор групових програм, в тому числі за програмою ProJumping фітнес на батутах. Кандидат в майстри спорту зі спортивної гімнастики. Досвід роботи 6 років.

Романова Марина - майстер-інструктор

Ліцензований майстер-інструктор з Jumping. Інструктор напрямків Pilates, Pilates Sculpt, Stott Pilates і Ring. Ліцензований інструктор напрямків BodiART, інструктор з шейпінгу. Тренер з оздоровчого плавання. У фітнесі понад 20 років.

Култанова Динара - сертифікований інструктор з JUMPING

Култанова Динара - сертифікований інструктор з JUMPING Сертифікований інструктор з Jumping. Інструктор напрямків: Callanetics, Basicaerobics, Step-aerobics. У фітнесі 1 рік.

Абдулліна Гульнара - сертифікований інструктор з JUMPING

Абдулліна Гульнара - сертифікований інструктор з JUMPING Сертифікований інструктор з Jumping. Інструктор напрямків Callanetics. Інструктор тренажерної зали. У фітнесі 1 рік.

Фролова Антоніна - сертифікований інструктор групових програм, у тому числі з PROJUMPING фітнес на батутах.

Досвід роботи 1 рік. Сертифікований інструктор групових програм в тому числі по ProJumping фітнес на батутах. Досвід роботи 1 рік.

Україна

ProJumping

ProJumping

м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 9

тел.: +380 63 990 3131 Ирина

E-mail.: proJumping.ua@gmail.com

Сайт:

Офіс в РОСІЇ

Москва вул. Орджонікідзе 11 офіс 68

тел.: +7 977 518 5414,

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.ru/

БІЛОРУСЬ

м.Мінськ, вул. Шаранговича, 19, офіс 124, індекс 220018.

тел.: +375 29 7781078, +375 44 5555553

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.by/

Спасибо!
Ваша заявка успешно отправлена!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.