ProJumping
UA

Підтрымка

Компанія PRO Jumping пропонує комплексну програму підтримки фітнес-бізнесу в Україні за умови придбання 6 і більше спортивних батутів.

Програма підтримки включає:

 - навчання фітнес-інструкторів. Цей курс триває 2 дні. Програма насичена і практико-орієнтована. За час навчання учасники тренінгу вивчають методику ведення занять, техніку безпеки, розучують комплекси вправ на батуті і вчаться шукати підхід до кожного клієнта. Курс ведуть лише досвідчені тренери зі стрибків на батуті в Україні. В кінці двох навчальних днів учні здають практичний іспит і отримують сертифікат з присвоєнням кваліфікації «Інструктор зі стрибків на батуті». Він дає право викладати на якісному спортивному обладнанні PRO Jumping за однойменною системі в Одесі, Києві, Харкові та інших містах України.

 - додатковий матеріал для тренера. Для того щоб інструктор, який пройшов навчання за програмою PRO Jumping в Україні, завжди міг поліпшувати і вносити різноманітність у свої заняття, були розроблені відео-уроки. Вони додаються в якості бонусу разом з буклетами та роздатковим матеріалом для відвідувачів фітнес-клубів.

- інформаційна підтримка та просування фітнес-клубу в інтернеті. Цей бонус має на увазі розміщення інформації про кожний новий центр, де фітнес на батуті реалізується за програмою PRO Jumping, в інтернет-ресурсах компанії та партнерів. Плюс - власник бізнесу отримає базу е-мейлів потенційних клієнтів.

 - створення фірмового логотипу. Дизайнери компанії розроблять спеціально під новий фітнес-центр фірмовий стиль. Логотип можна буде нанести на уніформу для персоналу і улюблених клієнтів.

 - підбір музики для тренувань. Стрибки на батуті - це дуже динамічний вид фітнесу, у якому музичний супровід відіграє важливу роль. Мелодія допомагає відраховувати ритм, піднімає настрій і додає бажання літати. Тренери і фахівці компанії самостійно підберуть трек-лист, який найбільше підходить для занять.

 - консультації на всіх етапах розвитку бізнесу. Компанія зацікавлена ​​в тому, щоб кожен, хто почав бізнес разом з PRO Jumping, зробив його успішним. Від зростання і розвитку партнерів залежить розвиток PRO Jumping в цілому. Саме тому всім новачкам в цій фітнес-сфері надається постійний консалтинг з боку успішних підприємців джампінг-бізнесу. Цінні поради, підказки, ідеї і допомога у складних ситуаціях - це абсолютно безцінне для будь-якого бізнесу і ми це даруємо кожному новачку за умови придбання від 6 батутів.

PRO Jumping пропонує повний комплект для старту бізнесу. Все, що потрібно зробити - це купити 6 батутів або більше. Зробивши це, ви автоматично потрапляєте під дію програми підтримки, яка забезпечує все необхідне для розвитку бізнесу без зайвих витрат.

 

НАМ ДЯКУЮТЬ

Україна

ProJumping

ProJumping

м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 9

тел.: +380 63 990 3131 Ирина

E-mail.: proJumping.ua@gmail.com

Сайт:

Офіс в РОСІЇ

Москва вул. Орджонікідзе 11 офіс 68

тел.: +7 977 518 5414,

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.ru/

БІЛОРУСЬ

м.Мінськ, вул. Шаранговича, 19, офіс 124, індекс 220018.

тел.: +375 29 7781078, +375 44 5555553

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.by/

Спасибо!
Ваша заявка успешно отправлена!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.