ProJumping
UA

PRO JUMPING І ЗДОРОВ’Я

Projumping.ru

Краса вимагає жертв, а здоров’я не купиш в аптеці. Це всім відомі вислови, але вони не зовсім вірні. Завдяки програмі PRO Jumping в Україні не потрібно виснажувати свій організм тривалими тренуваннями, щоб досягти красивої та сексуальної форми. Що стосується здоров’я, то потрібно купити батут, а не ліки. У якості доказу приводимо 5 достоїнств фітнесу на батуті.

  1. Зменшення ваги без особливих зусиль

Якщо не хочеться проводити в тренажерному залі багато часу, але при цьому потрібно схуднути, то стрибки на батуті - це ідеальний варіант. Вся справа в тому, що тільки за один стрибок можна спалити калорії вчорашнього вечері. Триваліше тренування допоможе позбутися зайвих запасів жиру в організмі. Регулярні заняття перетворюють тіло у щось чарівне.

  1. «Проблемні зони»

Підтягнути тіло швидко - це тепер не проблема. На відміну від звичайних тренувань, які спрямовані зазвичай на певну частину тіла, стрибки на батуті підтягують абсолютно все тіло одночасно: прибирають складки, в’ялу шкіру, животик, роблять ноги стрункішими, а сідниці красивішими. Секрет полягає в тому, що під час стрибка скорочується майже 600 м’язів організму, оскільки не можна стрибати та не задіяти руки, ноги, спину або прес одночасно. Спеціально розроблена програма вправ під керівництвом тренера зробить тіло ідеальним всього за кілька місяців.

  1. Досконалий вестибулярний апарат

При стрибку важливо утримувати рівновагу. Це необхідно для правильного приземлення на батут. Фітнес на батуті за програмою PRO Jumping дозволяє поліпшити координацію рухів і стан вестибулярного апарату. Більше ніяких запаморочень! Закріпити ефект допоможе катання на роликах, ковзанах або лижах. Причому саме стрибки на батуті є найбезпечнішим з усіх варіантів.

  1. Ніякого болю в спині

Стрибок відбувається тільки з прямою спиною, це означає, що необхідно стежити за своєю поставою. Постійний контроль змусить і в повсякденному житті тримати спину прямо. Ми не відчуваємо безпосереднього навантаження на хребет, оскільки при стрибках напруга розподіляється рівномірно.

  1. Забудь про біг

Стрибки на батуті кращі, ніж біг: всього 8 хвилин занять замінять трикілометровий забіг. Ефект досягається за рахунок підвищення рівня витривалості організму, поліпшення травлення і тренування дихальної системи.

Тепер, коли фізична користь і ефективність стрибків на батуті доведена, потрібно переконати вас, що є і ще одна позитивна сторона фітнесу на батуті за програмою PRO Jumping. Це спосіб позбутися від стресу, гнітючих думок, можливість відволіктися від проблем і життєвої рутини. Кожен стрибок змушує летіти буквально і фігурально. Відчуття невагомості, вітер у волоссі, земля, яка йде з-під ніг - ​​це можливість піднятися над проблемами і розслабитися, при цьому покращуючи стан здоров’я та фігури.

Хай живе фітнес на батуті в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших прекрасних містах України!

Україна

ProJumping

ProJumping

м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 9

тел.: +380 63 990 3131 Ирина

E-mail.: proJumping.ua@gmail.com

Сайт:

Офіс в РОСІЇ

Москва вул. Орджонікідзе 11 офіс 68

тел.: +7 977 518 5414,

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.ru/

БІЛОРУСЬ

м.Мінськ, вул. Шаранговича, 19, офіс 124, індекс 220018.

тел.: +375 29 7781078, +375 44 5555553

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.by/

Спасибо!
Ваша заявка успешно отправлена!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.