ProJumping
UA

Про нас

В останні роки люди все частіше стали інвестувати у власне здоров’я: багато хто намагається правильно харчуватися, займатися спортом, відмовляються від шкідливих звичок. Спорт і фітнес обֹ’єднують тих, хто не хоче просто існувати. Кількість таких бажаючих зростає з кожним днем. Всі ці люди хочуть займатися фітнесом, хочуть бути здоровими і щасливими. Мудрий підприємець скористається цією ситуацією і почне бізнес у сфері краси і здоров’я. Важливо не просто вкласти гроші, а інвестувати їх у перспективну сферу, яка принесе дивіденди в найближчому майбутньому. Саме це має на увазі партнерська програма PRO Jumping. Станьте партнером джампінг-бізнесу (стрибки на батуті в Україні) та отримайте подвійну вигоду: прибуток для вас і задоволення для клієнтів.

Програма PRO Jumping

Цей популярний в Європі фітнес-напрямок має на увазі стрибки на батуті. Вже понад 300 студій успішно практикують його. PRO Jumping - це допрацьована і вдосконалена система попередника - SKY Jumping (ефективніші вправи, спеціальна підготовка інструкторів). На відміну від інших популярних фітнес-напрямків стрибки на батуті дозволяють прокачати все тіло: під час 1 стрибка працюють 600 м’язів тіла.

Фінансова вигода бізнесу з PRO Jumping

Прагнення зайнятися яким-небудь фітнесом зростає з кожним днем. Йога, пілатес, степ-аеробіка, силовий клас вже нікого не дивують. А ось інтерес до джампінгу зростає, бажання прокачати тіло і «політати» привертає все більше людей. Крім того, мінімальні вимоги до занять (потрібен тільки інструктор і батут з ручкою) - це ще одна перевага програми. І приготуйтеся до напливу клієнтів в літню пору, якщо заняття будуть проходити на свіжому повітрі.

Перший прибуток

Інвестиції почнуть окупатися вже через три місяці, і ви отримаєте можливість розширювати свій бізнес в інші країни Європи. Наша партнерська програма пропонує вам наступне:

- спортивне обладнання від виробника з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів та інші міста + розширений термін гарантії;

- навчання інструкторів за системою PRO Jumping протягом двох днів з подальшим отриманням сертифікату та присвоєнням кваліфікації «Тренер зі стрибків на батуті»;

- рекламні матеріали і брендована лінія уніформи для вашого клубу;

- консультація на всіх стадіях розвитку вашої справи;

- допомога з просуванням бізнесу в інтернеті.

З чого почати?

Щоб побудувати свій бізнес з програмою PRO Jumping, вам потрібно зробити всього три речі:

1) придбати спортивні батути PRO Jumping;

2) відправити інструкторів на навчання на курси PRO Jumping;

3) підготувати все до відкриття фітнес-центру.

Гарантія успіху

Сьогодні ми можемо з повною впевненістю сказати, що програма PRO Jumping ефективна. Високу результативність підтверджують навіть фахівці з НАСА.

Те, що почалося з одного фітнес-клубу, переросло з цілу мережу прибуткових філій. Секрет успіху полягає в тому, що ми пропонуємо якісний продукт за розумною ціною, а також доповнюємо все це великою партнерською підтримкою. У нас є все для старту бізнесу!

Нам дякують


Нам дякують

Україна

ProJumping

ProJumping

м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 9

тел.: +380 63 990 3131 Ирина

E-mail.: proJumping.ua@gmail.com

Сайт:

Офіс в РОСІЇ

Москва вул. Орджонікідзе 11 офіс 68

тел.: +7 977 518 5414,

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.ru/

БІЛОРУСЬ

м.Мінськ, вул. Шаранговича, 19, офіс 124, індекс 220018.

тел.: +375 29 7781078, +375 44 5555553

E-mail.: info@projumping.com

Сайт: https://projumping.by/

Спасибо!
Ваша заявка успешно отправлена!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.